Masculan Gold: для безцінних моментів близькості

Створити чарівну атмосферу в спальні можна різними способами: запалити пахощі, включити хвилюючу музику, купити дорогу білизну, здивувати партнера еротичним танцем … Але все це вимагає підготовки, а Masculan Ultra Gold перетворює близькість вже одним присутністю. Розкішний золотий колір, ніжний ванільний аромат, тонкий латекс і велика кількість мастила – що ще потрібно для чарівної ночі?

masculan ultra gold фото

Першокласні задоволення з елементом шику

Лінійка Ultra в колекції Маскулан займає особливе місце. Це презервативи з поліпшеними характеристиками, які, крім захисту, дарують більше приємних відчуттів. Masculan Gold Luxury Edition – це воістину королівський вибір, дражливий відразу всі органи чуття. Гладкі, витончені, ефектні – вони створені для особливих миттєвостей, які хочеться запам’ятати.
Чим золотий Маскулан відрізняється від німецької класики?

 • дорогоцінним напиленням, яке притягує погляд;
 • захопливою ароматом ванілі, який так хочеться спробувати;
 • бездоганно гладкою поверхнею, яка забезпечує ідеальний контакт;
 • тонким, ніжним, міцним латексом, який не заважає насолоди.

Здивуйте партнера незвичайним кольором, смаком і ароматом, додавши вишуканості звичним технікам. Шанувальники оральних ласк оцінять 100% веганські склад Masculan Gold. Дівчата з чутливою шкірою зможуть насолодитися близькістю без наслідків у вигляді свербежу та подразнення. Хлопці, що уникають латексу через гумового запаху, переглянуть свої погляди на бар’єрну контрацепцію. Продукцією Маскулан користуються відповідальні люди більш, ніж 70 країнах по всьому світу, в т. ч. в Україні.

презервативы masculan gold фото

Німецька якість в дії

Золоті презервативи Masculan, як і інша захисна продукція бренду, виготовлені з ретельно очищеного натурального латексу, обробленого на сучасному виробництві. Відсутність домішок в складі робить їх гіпоалергенний, приємними на дотик, дивно комфортними у використанні, а багатоетапний контроль гарантує міцність і безпеку.
Кожен презерватив Masculan Gold пройшов 6 перевірок якості:

 • візуальну оцінку поверхні;
 • ручний і електронний тест на витік;
 • випробування міцності при максимальному заповненні;
 • механічний тест на розтягнення;
 • вимір сили розриву;
 • вимірювання довжини розтяжки.

Такий контроль перевершує стандартні процедури, які використовуються для оцінки популярних марок презервативів. Рівень якості підтверджений незалежною голландської лабораторією і швейцарським знаком відповідності SGS.
Для додаткового комфорту Masculan Gold забезпечений рясним шаром мастила, який забезпечує гладкість ковзання, і резервуаром для збору сперми. Класичний розмір – 190 x 53 мм – робить його універсальним в застосуванні: такі параметри підходять більшості чоловіків. А індивідуальна фольгована упаковка продовжує термін зберігання до 5 років.

masculan gold фото

Рекомендації по використанню Маскулан Gold

Щоб латексний презерватив гарантував 100% захист від ІПСШ і вагітності, важливо точно слідувати інструкції. Головне правило: один акт – один кондом. Якщо на побаченні планується чергувати кілька технік (наприклад, оральні ласки з вагінальним проникненням), не забувайте міняти контрацептив.
Хранить, эксплуатировать и утилизировать латексные изделия тоже следует правильно:

 • Нельзя открывать упаковку зубами, ногтями, другими острыми предметами.
 • Надевать презерватив можно только на эрегированный член до контакта с гениталиями партнера, предварительно зажав резервуар для спермы пальцами.
 • При раскатывании латекса стоит убедиться в отсутствии складок, заломов и пузырьков воздуха.
 • После эякуляции кондом сразу снимают, придерживая за основание.
 • Утилизация возможна только в мусорные контейнеры, недопустимо выбрасывать защитные изделия в унитаз.
 • Для хранения презервативов рекомендовано сухое, удаленное от прямых солнечных лучей место (оптимальная температура – от 0 до +25° C).

Пам’ятайте, що латекс сумісний тільки з мастилами на водній і силіконовій основі: не використовуйте масляні склади при сексі з презервативом. Насолоджуйтесь чарівними моментами близькості безпечно разом з Маскулан.

Другие новости

masculan double protection фото
Masculan Double Protection: експерименти під контролем

Міфи на тему контрацепції вкрай живучі. Інакше як пояснити той факт, що багато пар все ще практикують секс з двома презервативами? Хтось використовує нестандартний спосіб захисту для продовження задоволення, хтось – для більшої впевненості, хтось – для подиву партнера

Masculan Double Protection: експерименти під контролем
как правильно использовать лубрикант
Як користуватися гель-мастилом: інструкції, поради та табу

Хороший секс – це секс з гладким проникненням і ковзанням. Інакше задоволення перетворюється на тортури, травматичну ніжну слизову, викликає біль і бажання скоріше завершити процес. Коли партнери досить порушено, здорові і закохані, мастила, як правило, виділяється досить

Як користуватися гель-мастилом: інструкції, поради та табу