Masculan Double Protection: експерименти під контролем

Міфи на тему контрацепції вкрай живучі. Інакше як пояснити той факт, що багато пар все ще практикують секс з двома презервативами? Хтось використовує нестандартний спосіб захисту для продовження задоволення, хтось – для більшої впевненості, хтось – для подиву партнера. І в кращому випадку отримує не найкомфортніший інтим, а в гіршому – розірваний кондом і пов’язані з цим наслідки.

Насправді 2 презерватива, надіті один на одного, не підвищують, а знижують рівень захисту. Під час статевого акту латексні вироби стикаються, на них з’являються мікротріщини, а ймовірність розриву багаторазово зростає. Набагато розумніше – використовувати суперміцні кондоми Маскулан Double Protection з потовщеною стінкою: вони забезпечать спокій парам з високими вимогами до безпеки. А приємне доповнення у вигляді пухирців посилить яскравість відчуттів.

маскулан double protection фото

Коли подвійний захист не зашкодить?

Постійно використовувати товстий латекс під час сексу необов’язково. Парам з високим рівнем довіри досить звичайного якісного кондому або тонкого презерватива зі сперміцидним змащенням. Більш щільний матеріал товщиною від 0,07 мм знадобиться для нестандартних ситуацій:

 • секс-марафонів. Контрацептивні вироби з потовщеною стінкою знижують чутливість, тим самим відкладаючи фінал. З цієї ж причини їх можна використовувати в якості профілактики передчасної еякуляції.
 • анальних практик. Така близькість не загрожує вагітністю, але вимагає посиленого захисту через підвищеного тертя в «обмежених» умовах. Особливо міцний латекс запобіжить ймовірність розриву і виключить контакт пеніса з кишковими бактеріями.
 • спонтанного сексу. Випадкові зв’язку несуть в собі більше ризиків, тому потребують надійної гарантії.

Masculan Extra Double Protection може бути також цікавий чоловікам, які бажають додати статевого органу трохи обсягу. Суттєвого «приросту» очікувати не варто, однак потовщений латекс буде виглядати вагоміше, ніж звичайно.

А як щодо комфорту?

Під час близькості важливо зберігати яскравість відчуттів, відчувати партнера, виключити найменший дискомфорт. Контрацептивні засоби Маскулан виготовлені з гіпоалергенного високоякісного латексу, що попереджає неприємні наслідки після захищеного сексу. Пари, які користуються преміальної німецької продукцією, відзначають відсутність свербіння, печіння, подразнення в ніжній інтимній зоні, які часто супроводжують дешевому матеріалу поганий очищення.

Презервативи Double Protection – це поєднання якості, комфорту і безпеки:

 • 100% натуральний латекс;
 • резервуар для збору сперми;
 • ніжний рожевий відтінок, ненав’язливий аромат м’яти;
 • силіконова змазка для бездоганно гладкого проникнення;
 • ніжне покриття з пухирцями, що додають пікантних відчуттів.

Параметри кондому для подвійного захисту, крім товщини, традиційні: 190 x 53 мм. Тому вони підходять більшості чоловіків.

masculan double protection фото

Які гарантії?

Щоб виключити неприємні сюрпризи під час використання презервативів, на виробництві Маскулан введена 6-етапна перевірка якості. Вона включає візуальну оцінку латексу, а також тести на розрив, витік, заповнення, розтягування, вимірювання довжини розтяжки. Ретельний контроль гарантує захист до 100% при дотриманні інструкції по застосуванню.

Як користуватися потовщеними презервативами?

Якщо ви практикуєте анальні ласки і тривалі статеві акти, подбайте про достатню кількість мастила: чим більше лубриканта – тим безпечніше і комфортніше нестандартний секс. І не забувайте про традиційні правила використання:

 • Одягайте кондом тільки на ерегований пеніс. Обережно відкривайте упаковку, не вдаючись до допомоги нігтів, зубів, гострих предметів.
 • Поєднуйте латексну захист тільки з силіконовими або водними мастилами: лубриканти на масляній основі зіпсують матеріал.
 • Перед застосуванням вироби перевірте термін придатності, після чого випустіть з нього повітря, затиснувши кінчик двома пальцями. Покладіть кільце кондому на головку члена і розправте латекс по всій довжині.
 • Після еякуляції відразу знімайте презерватив, притримуючи його біля основи. Не використовуйте захисне виріб двічі.
 • Утилізуйте контрацептиви, загорнувши в серветку і поклавши в відро для сміття. Не викидайте латекс в унітаз.

При дотриманні правил застосування презерватив дає до 98% захисту. У той час як порушення техніки безпеки знижує його ефективність до 80%.

Другие новости

маскулан pur фото
Masculan Pur: коли близькості ніщо не заважає

Багато пар відмовляються від презервативів, вважаючи, що вони притупляють відчуття під час сексу. Для партнерів, яким важливо відчувати кожен рух, виробники контрацептивів розробили ультратонкі кондоми, що гарантують максимально близький контакт

Masculan Pur: коли близькості ніщо не заважає
masculan gold фото
Masculan Gold: для безцінних моментів близькості

Створити чарівну атмосферу в спальні можна різними способами: запалити пахощі, включити хвилюючу музику, купити дорогу білизну, здивувати партнера еротичним танцем … Але все це вимагає підготовки, а Masculan Ultra Gold перетворює близькість вже одним присутністю

Masculan Gold: для безцінних моментів близькості