Masculan Pur: коли близькості ніщо не заважає

Багато пар відмовляються від презервативів, вважаючи, що вони притупляють відчуття під час сексу. Для партнерів, яким важливо відчувати кожен рух, виробники контрацептивів розробили ультратонкі кондоми, що гарантують максимально близький контакт. Той самий випадок, коли різниця в пару міліметрів може істотно впливати на яскравість задоволення.

Найтонші презервативи випускають в Японії – це поліуретанові вироби Okamoto товщиною всього 0,01-0,02 мм. Але підходять такі моделі не всім: вони, як правило, коротше європейських і менш еластичні в порівнянні з латексними, не кажучи вже про ціну і складність покупки. Для тих, хто звик до класики, Masculan випускає супертонкі кондоми Pur з товщиною стінки всього 0,04 мм.

маскулан супертонкие

Тонше значить краще?

Деякі сексологи висловлюють думку, що ультратонкі презервативи істотно не відрізняються від звичайних, а секрет їхньої популярності криється в ефекті самонавіювання. Однак численні відгуки спростовують цю точку зору.

Звичайно, враження від використання супертонкою захисту залежать від чутливості: хтось не помітить різниці, а хтось буде в захваті. Щоб скласти свою думку, спробуйте порівняти гостроту відчуттів, експериментуючи з латексом різної товщини. У колекції Маскулан ви обов’язково знайдете кондоми, які виправдають очікування: класичні, кольорові, з реберцями, пухирцями, різними смаками. Прекрасна можливість додати яскравості в інтимні стосунки, не втрачаючи впевненості в безпеці.
Як і традиційні кондоми, супертонкі Masculan Pur:

  • виготовлені з міцного латексу високого ступеня очищення;
  • мають приємний запах, ідеально гладку поверхню;
  • забезпечені резервуаром для сперми, покриті гіпоалергенної мастилом (100% веган);
  • проходять 7-ступінчасту перевірку якості, що скорочує небезпеку розриву до мінімуму;
  • в оригінальній фольгованої упаковці зберігають властивості до 5 років.

Розмір Маскулан Pur універсальний: довжина – 190 мм, ширина – 53 мм. Поверхня латексу прозора для максимальної природності. А толщінка стінки на 20% менше, ніж у стандартної захисту, що забезпечує кращу теплопровідність і зберігає чутливість.

маскулан pur фото

Де тонко, там і рветься?

Поширене побоювання пов’язано з тим, що презервативи меншої товщини більше схильні до розривів. Насправді будь-який кондом може пошкодитися в процесі близькості, якщо не дотримуватися інструкції по застосуванню. До розриву латексу зазвичай призводять елементарні помилки в експлуатації:

  • неправильний підбір розміру;
  • недолік природного мастила;
  • надягання на слабо ерегований член;
  • пошкодження зубами або гострими предметами.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів під час близькості, виконуйте стандартні правилами: акуратно відкривайте упаковку презерватива, ретельно розправляйте латекс по всій довжині пеніса, залишивши вільне місце для сперми, притримуйте презерватив за основу під час вилучення і не використовуйте повторно. При сухості – додайте лубрикант на водній основі, а перед надяганням не забудьте перевірити термін придатності.

Другие новости

masculan frutti edition
Який смак близькості ви віддаєте перевагу?

Полуниця з вершками – не єдиний десерт, доречний в ліжку. Маскулан Тутті Фрутті – це цілий коктейль смаків, запахів, кольорів і відчуттів, який урізноманітнює сексуальне життя і зробить близькість ще соблазнительнее. Додайте улюбленим пестощів яскравих фарб

Який смак близькості ви віддаєте перевагу?
masculan double protection фото
Masculan Double Protection: експерименти під контролем

Міфи на тему контрацепції вкрай живучі. Інакше як пояснити той факт, що багато пар все ще практикують секс з двома презервативами? Хтось використовує нестандартний спосіб захисту для продовження задоволення, хтось – для більшої впевненості, хтось – для подиву партнера

Masculan Double Protection: експерименти під контролем