Маскулан Dotted: ці пікантні пухирці

Презервативи з текстурованими елементами створені, щоб дарувати жінкам більш яскраві відчуття під час сексу. Маленькі точки на латексній поверхні делікатно стимулюють інтимні зони, роблячи близькість ще бажанішим і приємніше. Передбачається, що оргазм при використанні кондомів з пухирцями стає ефектніше. Чи так це – запитайте у неї.

У чому секрет Masculan Dotted?

Щоб зрозуміти, як працюють пухирці, варто спробувати презерватив з точками в улюблених позах. Імовірність, що вона відчує щось особливе, висока, хоча не гарантована:

  • близько 50% дівчат зовсім не відчувають текстурні елементи;
  • 20-30% відчувають дискомфорт через додаткового тертя;
  • а ось решта чверть буде задоволена – це жінки, яким рельєфні деталі на латексі приносять масу приємних відчуттів, делікатно стимулюючи ерогенні зони.

Хочеться додати сексу пікантності? Спробуйте Маскулан з пухирцями. Навіть якщо вона не відчує, то оцінить старання. А якщо відчує, вас чекає чарівна ніч.

размер презервативы masculan с пупырышками

Masculan Dotted – для приємних експериментів

Завдяки точкам традиційна латексна захист може стати елементом сексуальних ігор, а ніжний рожевий відтінок і приємний запах зроблять атмосферу в спальні ще еротичним.
Маскулан продумав все:

  • для виготовлення презервативів використовується високоміцний латекс, отриманий із соку гевеї;
  • велика кількість мастила на текстурованою поверхні забезпечує легке проникнення і гладке ковзання;
  • середній розмір (190 x 53 мм) підходить більшості чоловіків, гарантуючи комфортне прилягання без зісковзування;
  • делікатний матеріал не викликає дискомфорту ніжної шкіри в інтимній зоні, не провокує роздратування, чи не притупляє відчуттів;
  • індивідуальна фольгована упаковка забезпечує довгий термін зберігання (до 5 років) без втрати ефективності.

Щоб зробити близькість ще приємніше і ніжніше, поєднуйте презервативи Masculan з точками з гель-мастилами на водній основі. Насолоджуйтесь комфортним сексом, зберігаючи розпал почуттів і дбаючи про партнера.

презервативы masculan с пупырышками

Як користуватися текстурированним презервативом?

Маскулан з пухирцями надаватися, експлуатується і утилізується точно так же, як звичайні кондоми. Перед застосуванням перевірте термін придатності, обережно відкрийте упаковку, не дряпаючи латексну поверхню гострими предметами і нігтями.
Притримуючи основу презерватива над гумкою, помістіть його на головку члена. Звільніть резервуар для сперми від зайвого повітря, затиснувши його двома пальцями. Вільною рукою розправте латекс по всій довжині ерегированного пеніса, попутно видаляючи повітряні бульбашки.
Перед витяганням з піхви притримайте презерватив біля основи, щоб виключити його пошкодження і зісковзування. Після використання загорніть в серветку і викиньте у відро для сміття. Ніколи не застосовуйте кондом повторно.

Відгуки про Masculan Dotted

Багато дівчат відзначають посилення збудження і велику яскравість оргазму при використанні презервативів з точками. Хлопці цінують в захисті від Маскулан відсутність різкого запаху, дискомфорту при надяганні і неприємних відчуттів в процесі. Обом партнерам подобається якість матеріалу, що не впливає на чутливість і не викликає роздратування.

Другие новости

мужчина и женщина лежат в объятиях на кровати
Masculan Sensitive: ще ближче, яскравіше, ще м’якше

Гладкі класичні презервативи без рельєфних елементів гарантують природність відчуттів при інтимній близькості. Ніжна латексна поверхня не впливає на чутливість, натуральний світло-рожевий колір і приємний запах додають гострих емоцій, роблячи статевий акт ..

Masculan Sensitive: ще ближче, яскравіше, ще м’якше
презервативы большого размера
Masculan XXL: коли розмір має значення

Стандарти застосовні не до всіх. Якщо класичний презерватив тисне і не дозволяє розслабитися, можливо потрібен розмір побільше? Маскулан піклується про всі покупців і пропонує кращі рішення для задоволення, розроблені спеціально для великих чоловіків

Masculan XXL: коли розмір має значення