Masculan Sensitive: ще ближче, яскравіше, ще м’якше

Гладкі класичні презервативи без рельєфних елементів гарантують природність відчуттів при інтимній близькості, зберігаючи яскравість сексу для обох партнерів. Ніжна латексна поверхня не впливає на чутливість, натуральний світло-рожевий колір і приємний запах додають гострих емоцій, роблячи статевий акт максимально легким і вільним.

схема презерватива

Маскулан Sensitive: характеристики і особливості

Тонкі німецькі презервативи виготовлені з високоякісного натурального латексу і покриті гіпоалергенної мастилом для комфортного проникнення. Можуть використовуватися в поєднанні з гелями-лубрикантами на водній основі для бездоганного ковзання під час тривалих контактів і інтимних ігор. Завдяки тонкої, гладкою, ніжною поверхні не відчуваються в процесі фрикций і не знижують чутливість, зберігаючи високий рівень захисту.
Презервативи Masculan Sensitive:

  • мають традиційну форму і класичний розмір (190 x 53 +/- 1 мм, товщина – 0,06 мм);
  • проходять 6-етапний контроль якості, відповідають європейським стандартам (сертифікат SGS);
  • мають приємний аромат без гумових домішок, не дратують ніжну шкіру інтимної зони;
  • пофарбовані в природний світло-рожевий колір, близький до натурального відтінку члена.

Кожен кондом поміщений в індивідуальну фольгированную упаковку, в якій зберігає свої властивості протягом 5 років.

Рекомендації щодо застосування

Перед використанням презерватива переконайтеся, що термін придатності не закінчився. Далі акуратно витягніть виріб з упаковки, не зачіпаючи латекс гострими предметами і нігтями. Візьміть підставу кондому великим і вказівним пальцем, залишивши гумовий обідок зовні. Одягайте захист тільки на ерегований член, до контакту з інтимними органами партнера:

  1. Помістіть кільце Маскулан Sensitive на головку пеніса, зберігши вільним резервуар для збору сперми.
  2. Видаліть повітря з верхньої частини презерватива, стиснувши латексний кінчик двома пальцями.
  3. Вільною рукою розподіліть захисне виріб по всій довжині члена, не утворюючи складок.

Під час вилучення пеніса з піхви притримуйте підставу презерватива, щоб уникнути пошкоджень латексу і зісковзування. Використаний кондом загорніть в гігієнічну серветку і викиньте у відро для сміття. Міняйте захист при кожному статевому акті!

презервативи Masculan Classic Sensitive

Відгуки на Masculan Classic Sensitive

Класичні тонкі презервативи німецького бренду отримують високі оцінки від споживачів. Чоловіки відзначають відсутність різкого запаху гуми, міцність і комфорт застосування. Еластичні латексні вироби легко надягають, що не зісковзують, що не відчуваються в процесі використання.

Жінкам подобається ніжний гіпоалергенний матеріал, який не викликає неприємних відчуттів під час і після сексу. Якісний латекс не дратує делікатну шкіру в інтимній зоні, не призводить до порушення мікрофлори і надійно захищає від ІПСШ.
Відчувайте кожен рух партнера з Маскулан і насолоджуйтеся природною близькістю.

Другие новости

Masculan с колечками и пупырышками
Кільця з пухирцями для посилення відчуття близькості

Masculan 3 classic з кільцями і пухирцями – ідеальні презервативи, мають анатомічну форму. Вони підсилюють насолоду від сексуального контакту для пари закоханих. Відмітна характеристика – присутність вираженої текстури

Кільця з пухирцями для посилення відчуття близькості
презервативы masculan с пупырышками
Маскулан Dotted: ці пікантні пухирці

Презервативи з текстурованими елементами створені, щоб дарувати жінкам більш яскраві відчуття під час сексу. Маленькі точки на латексній поверхні делікатно стимулюють інтимні зони, роблячи близькість ще бажанішим і приємніше. Передбачається, що оргазм при використанні кондомів з пухирцями стає ефектніше

Маскулан Dotted: ці пікантні пухирці