Кільця з пухирцями для посилення відчуття близькості

Masculan 3 classic з кільцями і пухирцями — ідеальні презервативи, що мають анатомічну форму. Вони підсилюють насолоду від сексуального контакту для пари закоханих.

Особливість

Ребристі презервативи виготовляють за тією ж технологією, що і традиційні кондоми, у них аналогічні захисні параметри, вони проходять на виробництві ту ж комплексну перевірку на герметичність і міцність. Відмнність — присутність вираженої текстури, через що створюється відчуття більшої товщини, але це не відповідає дійсності. Маскулан презервативи з пухирцями і кільцями — комбінований варіант текстурованої продукції.

masculan с колечками и пупырышками

Застосування

Купуючи упаковку, перевірте обов’язково термін придатності кондома. Для виробів Маскулан він становить 5 років. Акуратно дістаньте з пакету презерватив, прагнучи його не пошкодити нігтями. Не можна розкривати виріб зубами! Дістаньте гумку пальцями, контролюючи, щоб ободок розташовувався зовні, фіксуючи тонкий латекс. Одягайте masculan з кільцями і пухирцями, коли член повністю ерегований.

Акуратно помістіть колечко на головку статевого члена, неодмінно залишивши в його верхній частині резервуар для збору сперми. Двома пальцями стисніть сосок на кінчику презерватива для повного видалення повітря. Після цього другою рукою дбайливо розгорніть кондом по ерегованому члену, не залишаючи на латексі складок.

Після завершення сексуального контакту, перед виведенням з піхви статевого члена, притримуйте презерватив біля основи рукою, щоб запобігти його зісковзуванню. Особливо актуальна така рекомендація при анальних інтимних зносинах, оскільки в такій ситуації ризик зісковзування або пошкодження презерватива істотно зростає.

Применение презерватива схема

Використовуючи гігієнічну серветку, повністю зніміть з члена використаний кондом Маскулан з пухирцями і кільцями, зав’яжіть його вузлом і викиньте в сміття. Презерватив дозволено використовувати лише одноразово. Спроба повторного застосування збільшує шанс розриву латексу, зісковзування виробу, що спровокує ризик незапланованої вагітності або зараження венеричною хворобою.

Попередження! Зберігати презервативи слід в сухому прохолодному приміщенні, небажано потрапляння на упаковку прямих сонячних променів. Рекомендується додаткове використання гель-мастила бренду Маскулан для поліпшення ковзання члена в піхві.

Другие новости

анатомические презервативы Маскулан фото
Анатомічний презерватив: природні відчуття при сексі

Щоб забезпечити більш яскраві враження від сексу і гарантувати насиченість насолоди, виробники рекомендують використовувати в повсякденній практиці анатомічні презервативи. Їх основна відмінність від традиційного виробу ..

Анатомічний презерватив: природні відчуття при сексі
мужчина и женщина лежат в объятиях на кровати
Masculan Sensitive: ще ближче, яскравіше, ще м’якше

Гладкі класичні презервативи без рельєфних елементів гарантують природність відчуттів при інтимній близькості. Ніжна латексна поверхня не впливає на чутливість, натуральний світло-рожевий колір і приємний запах додають гострих емоцій, роблячи статевий акт ..

Masculan Sensitive: ще ближче, яскравіше, ще м’якше