Анатомічний презерватив: природні відчуття при сексі

Щоб забезпечити більш яскраві враження від сексу і гарантувати насиченість насолоди, виробники рекомендують використовувати в повсякденній практиці анатомічні презервативи. Їх основна відмінність від традиційного виробу — особлива форма і щільне облягання всієї поверхні чоловічого члена. Це дозволяє під час статевого акту відчувати точно такі відчуття, як і при коїтусі  без кондому. Важливим фактором є і те, що така конфігурація не дозволяє аксесуару сповзати при фрикціях. Хоча на презервативи анатомічної форми вже заздалегідь нанесений шар силіконової змазки, що забезпечує відмінне ковзання пенісу при виконанні статевого акту, але у випадку з сухістю піхви рекомендуємо додатково застосовувати гель-змазки бренду Маскулан, які прекрасно себе зарекомендували і заслужено користуються споживчою повагою.

анатомические презервативы Маскулан фото

Зовнішній вигляд

Зазвичай таку продукцію випускають без запаху, у неї абсолютно гладка текстура і ніжно рожевий колір. Так як виріб точно повторює природні контури пенісу, використання такого кондому робить секс безпечним, не позбавляючи процес природних відчуттів. Звернувши увагу на фотографію товару, можна зрозуміти, що означає анатомічний презерватив — на всьому своєму протязі він прямий, а ось в кінці, після спеціальної канавки, дещо розширюється, повторюючи контури головки чоловічого члена.

Розмір

Випускають такі кондоми в розрахунку на середньостатистичний габарит пеніса (розмір презерватива Anatomic 190 х 53 х 0,06 мм), тому вони підходять практично кожному чоловікові. Вироби здатні витримувати істотні навантаження, їх роблять тільки з високоякісного матеріалу. Бренд Masculan випускає анатомічні презервативи з канавкою.

презервативы анатомической формы Маскулан

Відгуки

На різних форумах опубліковано чимало чоловічих і жіночих думок щодо практики застосування анатомічних кондомів. За рідкісним винятком вони всі позитивні. Хлопці описують, що отримали справжнє захоплення під час статевого акту, оскільки абсолютно не відчували розділового бар’єру між членом і вагіною.

А ось жіночий відгук:

Анастасія, 23 роки, Санкт-Петербург: «Ми з моїм хлопцем завжди тільки презервативами Маскулан користуємося. Раніше брали класичні, а недавно спробували анатомічні. Що сподобалося? Відсутність запаху латексу, мій друг оцінив зручність, сказав, що в процесі вони йому зовсім не заважають. Мені кайфово те, що досить змазки, вистачає без лубриканту. Брали велику пачку, жоден не порвався. Це зовсім круто».

Другие новости

Extra Long Pleasure презервативи
Презервативи Extra Long Pleasure — шанс відстрочити передчасне сім’явиверження

Презервативи з анестетиком для продовження відчуттів гарантовано дарують пролонгований секс. Зазвичай чоловіки кінчають раніше жінок

Презервативи Extra Long Pleasure — шанс відстрочити передчасне сім’явиверження
Masculan с колечками и пупырышками
Кільця з пухирцями для посилення відчуття близькості

Masculan 3 classic з кільцями і пухирцями – ідеальні презервативи, мають анатомічну форму. Вони підсилюють насолоду від сексуального контакту для пари закоханих. Відмітна характеристика – присутність вираженої текстури

Кільця з пухирцями для посилення відчуття близькості