Презервативи Extra Long Pleasure — шанс відстрочити передчасне сім’явиверження

Презервативи з анестетиком для продовження відчуттів гарантовано дарують пролонгований секс. Зазвичай чоловіки кінчають раніше жінок на кілька хвилин. Цей механізм закладено природою, оскільки інтимна близькість передбачена нею не для задоволення, а з метою розмноження.

Презервативи подовжують статевий акт

Навіщо потрібно пролонгація

Затримка еякуляції відбувається через зниження чутливості члена. Презервативи, що продовжують статеві зносини, містять анестетик. На їх внутрішній поверхні присутній склад, що знижує підвищену чутливість під час фрикцій головки пеніса. Нервові закінчення на ній через хвилину блокуються, завдяки чому тривалість сексуального контакту збільшується приблизно на 10 хвилин.

Про те, які презервативи продовжують секс, прагнуть дізнатися чоловіки, що страждають через передчасну еякуляцію. Поза конкуренцією вироби Extra Long Pleasure бренду Маскулан. Анестетик, доданий на внутрішню поверхню виробу, зменшує чутливість головки, продовжуючи цим час статевого контакту. Кондоми гарантовано надійні — виріб не порветься в найвідповідальніший момент.

Презервативи Extra Long Pleasure

Використання при першому статевому контакті

Звичайне явище — швидкий оргазм чоловіків при першому статевому контакті з обраницею. Хлопець в такій ситуації перезбуджений через невідомі відчуття, він хвилюється, чекаючи неймовірних емоцій від сексу. Тому не дивно, що юнак рано кінчає, не встигаючи доставити насолоду партнерці. Імовірність такої ситуації 90%. Щоб не зганьбитися, чоловіки шукають відомості, які презервативи продовжують акт.

На допомогу приходять вироби з анестетиком (в тому числі і гель змазки), оскільки їх спеціально випускають для запобігання ризику передчасної еякуляції. Прекрасні відгуки отримують презервативи для тривалої насолоди з ребристим кінчиком і анестетиком Extra Long Pleasure бренду Masculan. Однак застосовуючи їх, слід розуміти, що сім’явиверження — складний процес нейрофізіологічних реакцій, тому на нього впливають багато факторів. При частому використанні таких виробів не виключений ризик того, що відмова від них поверне проблему швидкого сім’явиверження.

Перше сексуальні зносини запам’ятовуються надовго. При такій події неймовірно важливвими стають ніжні почуття, максимальний фізичний комфорт. Через це застосування презервативів, що продовжують статевий акт, надзвичайно корисно. Молоді хлопці зазвичай відчувають себе скуто, у них відсутня впевненість у власних силах. Хоча анестезуюча змазка кондомів здатна допомогти, проте застосування такої продукції вимагає деякого досвіду. Дія речовини, нанесеної на внутрішню поверхню продукції, індивідуальна, заздалегідь неможливо зрозуміти, наскільки вона змінить відчуття. Тому варто заздалегідь зважити всі нюанси перед прийняттям відповідального рішення — чи потрібно застосовувати презервативи, що продовжують ефект, при першому інтимному побаченні.

Презервативи masculan Extra Long Pleasure

Особливості використання

Виробник рекомендує дотримуватися певних правил при використанні пролонгуючої продукції (презервативів з анестетиком) для отримання бажаного результату:

  • потрібно акуратно розкривати упаковку, щоб виключити ризик пошкодження протизаплідного засобу;
  • при надяганні виробу неодмінно видавлюйте повітря з ємності для еякуляту, щоб не допустити розриву кондома;
  • заборонено вивертати презервативи, що продовжують секс, оскільки тоді анестезуюча змазка проникне до інших ділянок тіла;
  • коли анестетик ненавмисно потрапив всередину піхви або на поверхню слизової рота, потрібно негайно промити ці ділянки теплою водою;
  • завершивши статевий акт, неодмінно виконайте інтимні гігієнічні процедури;
  • перед викиданням використаного виробу оберніть його папером.

Використовуючи презервативи для продовження відчуттів, необхідно бути гранично акуратним, не допускати потрапляння змазки на інші частини тіла, особливо слизові поверхні. Навіть мінімальної дози анестетика в піхві досить, щоб у жінки розвинулася алергічна реакція. Також виникає високий ризик появи молочниці. Такі протизаплідні засоби не можна використовувати для орального сексу, оскільки необхідно запобігати потраплянню змазки на слизові поверхні рота.

Розібравшись, які презервативи продовжують статевий акт, слід визнати, що вироби з анестетиком — відмінний варіант пролонгації сексуального контакту. Вони допомагають довго відчувати чуттєву насолоду. Такий спосіб контрацепції ідеальний, якщо чоловік швидко досягає оргазму. Однак фахівці попереджають, що застосування таких протизаплідних виробів не повинно бути частим — їх потрібно використовувати тільки періодично.

Другие новости

размеры презервативов
Як правильно вибирати кондоми

Багато сучасних чоловіків змушені відчувати незручності при сексуальному контакті через те, що розміри презервативів, придбаних в аптеці, не підходять їм — вони рвуться або зісковзують. У будь-якій ситуації можливі небажані наслідки

Як правильно вибирати кондоми
анатомические презервативы Маскулан фото
Анатомічний презерватив: природні відчуття при сексі

Щоб забезпечити більш яскраві враження від сексу і гарантувати насиченість насолоди, виробники рекомендують використовувати в повсякденній практиці анатомічні презервативи. Їх основна відмінність від традиційного виробу ..

Анатомічний презерватив: природні відчуття при сексі