Як правильно вибирати кондоми

Багато сучасних чоловіків змушені відчувати незручності при сексуальному контакті через те, що розміри презервативів, придбаних в аптеці, не підходять їм — вони рвуться або зісковзують. У будь-якій ситуації можливі небажані наслідки: незапланована вагітність або ризик зараження ЗПСШ. У цьому питанні слід скрупульозно розібратися, щоб гарантувати максимальний захист, забезпечивши собі та партнерці справжню насолоду. Нерозумно використовувати виріб, не з’ясувавши, як дізнатися, який розмір презерватива потрібен конкретно для вас.

размеры презервативов

Види виробів

Зрозуміти, який розмір презерватива бренду Маскулан підійде саме вам, допоможе таблиця:

Назва кондому Ширина, мм Довжина, мм Товщина, мм
Extra Long Pleasure 53 190 0,07
Anatomic 53 190 0,06
Sensitive 53 190 0,06
Dotted 53 190 0,06
Ribbed+Dotted 53 190 0,06
Frutti Edition 53 190 0,06
Extra Double Protection 53 190 0,07
XXL 54 200 0,06
Pur 53 190 0,04

По товщині презервативи різних розмірів випускаються стандартними —  0,06 мм, хоча є і ультратонкі презервативи Маскулан, розміри яких 0,04 мм, а також ті, що призначені для подовження задоволення або посилення захисту — 0,07 мм.

Який габарит оптимальний

Стандартний розмір презерватива по довжині — 190-200 мм, такого значення цілком вистачає більшості чоловіків. Інша справа, ширина. Тут ситуація дещо інша. Якщо придбати кондом, неправильно вибравши його за цим параметром — гарантовано отримаєте дискомфорт при сексуальному контакті, викликаний анатомічними особливостями вашого статевого органу. Відчуття задоволення чоловікам дарують два рецептора на ньому: термічний і механічний. Щільно стискаючі член кондоми дратують другий тип рецепторів, через що не виходить в повній мірі випробувати природне задоволення, пов’язане з проникненням всередину жіночого піхви.

Широкі, підібрані не за розміром, чоловічі презервативи також не дадуть повною мірою насолодитися сексом. Тому, якщо не знаєте заздалегідь, який розмір презерватива брати, запам’ятайте основне правило — кондом повинен бути злегка вільним. Саме тоді відчуття від статевої близькості залишаться максимально приємними, вам буде комфортно. Щоб вибрати правильний розмір презерватива, необхідно перед відвідуванням аптеки виміряти свій пеніс. Краще для цього використовувати кравецький метр. Зняття показань робіть тільки на ерегованому члені, оскільки саме на такий орган доведеться надягати куплений виріб.

Процедура, необхідна для того, щоб розібратися, який розмір презерватива потрібен, виглядає так:

  • Прикладіть кінець кравецького метра до лобка біля основи пеніса. Довжину члена потрібно виміряти до самого кінчика головки. Далі належить дізнатися обхват члена. Для цього потрібно обвести інструмент навколо найбільш широкої зони стовбура.
  • Отриманий показник поділіть на 3,14, щоб дізнатися ширину свого фалоса. Саме це значення основне.
  • Для Росії та України стандартні габарити продукції однакові: 52–56 мм в ширину і 160-200 в довжину. Саме такі значення цілком задовольняють вироби бренду Masculan.

как узнать размер члена для презерватива

Чому настільки важливий правильний габарит?

Якщо надіти контрацептив невідповідної величини, з’явиться ризик його розриву або сповзання при сексі. Через це стане більше шансів того, що у вас буде поганий захист від венеричних захворювань, цілком вірогідною стане незапланована вагітність. Неправильно підібраний презерватив за розміром члена знижує захист більш, ніж на 15% (іноді і зовсім його позбавляючи).

Більшість виробів розраховані на середні габарити пеніса. Коли член чоловіка ненабагато відрізняється від показника в 18 см по довжині при повній ерекції, тоді придбання захисної продукції не є суттєвою проблемою, оскільки підійдуть практично будь-які вироби бренду Маскулан.

Однак, якщо довжина кондома практично однакова у різних марок, інший показник, який також дуже важливий, може істотно відрізнятися. Це ширина контрацептиву. Правильний підбір продукції забезпечує всі умови для дійсно комфортних статевих зносин. Якщо придбати кондом, який насилу вдається натягнути на член, він буде натирати шкіру статевого органу, цілком зможе порватися в найвідповідальніший момент. Коли ж виріб сидить надто вільно, провертаючись навколо головки або стовбура, він здатен зісковзнути при фрикціях або в процесі сім’явиверження. Тому обидва такі варіанти категорично не підходять. А ось як дізнатися відповідний розмір презерватива, з’ясуємо далі.

Як вибрати

При виборі виробу, крім його габаритів, слід враховувати і інші характеристики:

  • форму: звичайна або анатомічна, яка відрізняється точною посадкою на член, добре його облягає, посилюючи чутливість органу;
  • рельєф поверхні: деякі види виробів мають ребра або пухирці, що допомагають більш інтенсивно стимулювати зсередини вагіну;
  • виробник: рекомендуємо продукцію бренду Маскулан, яка відповідає всім вимогам для комфортного сексу, гарантовано не пошкоджує шкіру і слизові оболонки.

Де вказані параметри

Зазвичай всі основні параметри пропонованих до реалізації виробів вказані на зворотному боці їх упаковки. Там написані товщина стінки кондома, його довжина та ширина. Найчастіше чоловіки вважають за краще купувати контрацептиви зі стандартними параметрами. Саме такі підходять більшості представників сильної статі. Однак не завжди такий підхід правильний, оскільки норма — не еталон в плані комфорту і гарантованої безпеки. Тому рекомендовано підбирати такі вироби, керуючись отриманими заздалегідь вимірами, про правила виконання яких було зазначено раніше.

Як надягати

Розібравшись, як дізнатися потрібних параметрів, слід навчитися ще й правильно надягати кондом на член. Тільки в цьому випадку буде отримана гарантія того, що продукція не порветься в процесі її експлуатації, з гідністю виконає покладену на неї пряму задачу.

Приступати до надягання потрібно лише після того, як член стане максимально ерегованим. Не можна поспішати розкривати упаковку, тим більше, робити це зубами. При таких діях легко пошкодити тонку поверхню виробу — відкриття потрібно проводити уважно і максимально акуратно.

Перед тим як почати розгортати кондом по фалосу, злегка стисніть пальцями резервуар на його кінчику, видавивши з нього залишки повітря. Для зниження дискомфорту бажано використовувати гель-змазки Silc або Velvet бренду Маскулан, наносячи по парі краплин лубриканту на поверхню члена перед натягуванням засобу контрацепції.

Після цього відтяніть повністю в сторону лобка крайню плоть, надіньте кондом на головку. Неодмінно простежте, щоб було відсутне повітря між пенісом та презервативом. Залиште на кінчику невелику відстань, необхідну для заповнення резервуару насіннєвою рідиною. Далі розкатайте латекс по стовбуру до самої його основи. Коли завершите статевий акт, зверніть контрацептив до половини його довжини, потім зніміть весь, зав’язавши вузликом, щоб запобігти витіканню сперми. Повторно використовувати продукцію категорично заборонено.

Другие новости

как правильно надевать презерватив
Як користуватися презервативом

Використання презервативів – перевірений і надійний метод захисту під час статевої близькості. Ці контрацептиви допомагають уникнути не тільки вагітності, але і зараження різними венеричними захворюваннями ..

Як користуватися презервативом
Extra Long Pleasure презервативи
Презервативи Extra Long Pleasure — шанс відстрочити передчасне сім’явиверження

Презервативи з анестетиком для продовження відчуттів гарантовано дарують пролонгований секс. Зазвичай чоловіки кінчають раніше жінок

Презервативи Extra Long Pleasure — шанс відстрочити передчасне сім’явиверження