Презервативи для анального сексу: навіщо потрібні і які вибрати?

Нетрадиційні інтимні практики вимагають більш уважного підходу до захисту і ретельної підготовки. Недолік мастила, неякісний презерватив або проникнення без попередження при анальному сексі небезпечніше, ніж при класичних вагінальних актах. З чим це пов’язано і як уникнути неприємних наслідків?

нужен ли презерватив при анальном сексе фото

Чи можна займатися анальним сексом без презерватива?

Ні в якому разі. Ризик вагітності при такому типі контактів мінімальний, але можливість заразитися небезпечними інфекціями, зокрема ВІЛ, ВПЛ, герпесом, гонореєю, хламідіозом, гепатитом, зростає в кілька разів. Досить невеликий тріщини в анальній зоні, щоб передача ІПСШ відбулася. Але навіть, якщо ви на 100% впевнені в партнері або недавно обстежилися, займатися нетрадиційним сексом краще в презервативі. Чому?

  1. Кишкова мікрофлора дуже чутлива. Сперма, що потрапила в задній прохід, надає на неї згубний вплив. Анальний секс без презерватива може закінчитися сильною діареєю і навіть дисбактеріозом у жінки. Неприємні наслідки викликає всмоктування насінної рідини через пряму кишку, що подразнює слизову і погано впливає на травлення. При частій еякуляції в задній прохід ймовірно стійке розлад, яке доведеться лікувати медикаментами.
  2. Пряма кишка-царство умовно патогенних мікроорганізмів. Одягаючи латексну захист, Ви попереджаєте їх потрапляння в сечовипускальний канал чоловіка і на інтимні органи жінки. З цієї ж причини не можна використовувати один і той же кондом при зміні різних технік.

До слова, ризик вагітності при анальних контактах без презерватива теж не можна скидати з рахунків. Зачаття при нетрадиційному сексі малоймовірно, проте не виключено повністю. Сперма може потрапити в вагіну з зяючого отвору прямої кишки (наприклад, коли жінка перевертається або піднімається), з поверхні пеніса або при «підтікання» в процесі інтиму. Так що питання, чи потрібна захист при ректальному проникненні, передбачає тільки одна відповідь: необхідна.

заниматься анальным сексом в презервативе фото

Який презерватив вибрати для анального сексу?

При проникненні ззаду головне-відсутність поспіху і достатня кількість мастила. Купувати спеціальний презерватив для анального сексу необов’язково, але для більшої впевненості можна використовувати захист з потовщеною стінкою або збільшеною кількістю лубриканта. У лінійці Masculan до цієї категорії відносяться особливо міцні кондоми Ultra Strong і Extra Double Protection. Крім наявності мастила і більш товстої стінки латексу (0,07-0,08 мм), вони мають приємний запах, що покращує естетику нестандартного проникнення.

Якщо спеціального презерватива для анального сексу під рукою немає, можна використовувати звичайний, але обов’язково варто подбати про якісне зволоження. Це той випадок, коли з мастилом краще переборщити, ніж «недоборщити». Чим більше лубриканта – тим комфортніше процес і нижче ризик пошкоджень (як латексу, так і слизової). При захищених контактах рекомендовані гелі на водній (не провокують роздратування) або силіконовій основі (добре ковзають).

Слину, воду і підручні матеріали краще не використовувати: з функцією зволоження вони справляються погано і можуть дратівливо діяти на інтимні зони. Ще одне табу при будь – яких статевих контактах, а при анальних особливо, – надягання двох презервативів один на одного. Такий спосіб захисту вкрай ризикований, так як інтенсивне тертя може привести до розриву латексу. В результаті рівень безпеки не тільки не збільшиться, а навпаки, зведеться до мінімуму.

как заниматься анальным сексом без презерватива фото

Як займатися анальним сексом без презерватива?

Якщо ви все ж зважилися на незахищений контакт, добре подбайте про гігієну. Мова йде не про банальний душі, а про очисну клізмі. Для цієї мети призначені ємності невеликого обсягу, саму ж процедуру краще повторити 2-3 рази, поки вода не стане чистою.
І обов’язково користуйтеся великою кількістю лубриканта, що знизить ймовірність тріщин, роздратування і передачі інфекцій. Під час ректального акту природна мастило не виділяється, тому він супроводжується більш сильним тертям. Без додаткового зволоження ризик отримання мікротравм дуже високий, не кажучи вже про дискомфорт в процесі близькості.

Другие новости

состав смазки презервативов фото
Мастило на презервативах: з чого роблять і які бувають?

Купувати інтимний лубрикант при використанні презервативів необов’язково. Майже всі латексні вироби вже покриті шаром спеціального мастила, який забезпечує комфортне ковзання. Чи вистачить

Мастило на презервативах: з чого роблять і які бувають?
оральные презервативы фото
Презерватив для орального сексу-помічник або перешкода?

Ласки мовою, губами і навіть зубами – відмінний спосіб урізноманітнити близькість, отримати нові відчуття, зробити інтим яскравіше, цікавіше і бажаніше. Для жінок, не здатних досягти вагінальної розрядки, це ще й хороший засіб пізнання власної сексуальності

Презерватив для орального сексу-помічник або перешкода?